Neden Biz?

İşletme Bilgisi: İkinci Bahar Yemek Market 2014 yılından bu yana Batıkent Kentkoop Mahallesi Bizim Çizgi sitesinde hizmet vermektedir. Tencere usulü Sulu Ev yemekleri hizmetinde kurumsal firma olmayı ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda karşılıklı güven, lezzetli gıda, hijyenik mutfağımız ve zamanında ulaşım olanakları ile kendi bünyesinde bulunan araçlar ile müşterilerine en kusursuz hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Müşterilerimizi velinimetimiz olarak görmekteyiz ve bu bilinçle çalışma arzusu ile yemek menülerimizi daha ileriye taşımak ve en mükemmel sulu yemek hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız. Kişi sayısına göre Günlük, Haftalık ve Aylık toplu bağlantılarla Öğlen veya Akşam yemeği hizmeti alınabilmektedir.

Amacımız; Sağlıksız ve Obezite’ye sebebiyet veren gıdalara karşı lezzetli, çevreye saygılı, sağlıklı ve hijyen şartlarına uygun bir ortamda, sağlıklı ve kaliteden ödün vermeden kaliteli malzemeler kullanılarak özenle tencerelerde pişirilen Sulu ev yemeklerini Anne eli değmiş gibi siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Aşırı kar amaçlamayan dürüst ticari anlayışı ile maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Hedefimiz: Yemeklerimizin kalitesinin mükemmelliği ve sürekliliğini bozmadan , kaliteli tedarikçiler ve güler yüzlü personellerimizle müşterek, içten ve özveri ile siz değerli müşterilerimize zamanında sunmaktır.

·         Yemeklerimizin yapım aşamasında hiçbir sanayi tipi ürün ve dondurulmuş hazır gıda kullanılmamaktadır.

·         Malzemeler günlük olarak bilindik marka ve üreticilerden alınmakta ve yemeklerimiz günlük yapılmaktadır.

·         Yemeklerimiz günlük değişmektedir.

·         Yemeklerimiz 4 çeşit olarak servis edilmektedir. (Çorba + Ana Yemek + Pilav veya Makarna + Salata, Cacık, Yoğurt veya Ayran)

·         Yemek listelerimiz haftalık hazırlanmakta ve her Pazartesi günü müşterilerimize mail olarak yollanmakta ve internet sitemizde yayınlanmaktadır.

·         Menü dışında her gün Mercimek Çorba, Kuru Fasulye, Pirinç Pilavı, Arnavut Ciğeri, Izgara Köfte, Izgara Tavuk, Arnavut Ciğeri vb ürünler bulunmaktadır. Günün menüsünde beğenilmeyen bir yemek olduğunda değişim talep edilebilir.

·         Doğum günleri, yıl dönümleri, davet ve her türlü özel günler için sipariş üzerine Her türlü Yemek, Börek, Tatlı ve Salata tarzı ürünler hazırlanır.

·         Paket servisimiz Batıkent, Çakırlar, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Gersan sanayi siteleri ve civarlarına yapılmaktadır.

Çalışma Saatleri:   07.00  –  20.30

Servis Bölgesi               :   Batıkent, Çakırlar, Ostim, İvedik , Gersan , Şaşmaz Sanayi Bölgeleri ve yakın çevreleri.

 

İkinci Bahar Yemek Adına;

Saygılarımızla

Ferdi AVŞAR

0312 252 45 45 - 0539 330 17 00

 

 

 
Buradasınız: Home Neden Biz?